Большой мужской городской рюкзак камуфляжный защитный черный ранец с USB(YP)
Матеріал: Екошкіра + плащівка;
Фурнітура: метал;
Кріплення для окулярів, роз'єм для підключення USB пристрою всередині рюкзака;
Розміри:
Висота: 40 см; Ширина: 28 см; Глибина 11 см;
1 основна кишеня, 2 бічні кишені, 1 передня кишеня;
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється на нашому складі на відсутність шлюбу. ПриватБанка, ПромОплата, Післяплати (Оплата при отриманні)
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 700 г |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом збирання | Пресована |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середня жорсткості |
| Плечовий ремінь | True |
| Підкладка | True |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Один |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Напружна/ Робоча |
| Паковання засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутник |
- Ціна: 1 134 ₴










