вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Чоловічий діловий портфель для документів Jeep формат А4 офісна сумка для роботи чоловіча (YP)
- В наявності
- Код: 663(YP)
1 911,60 ₴
1 416 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мужской деловой портфель для документов Jeep формат А4 сумка офисная для работы мужская(YP)
Чоловічий діловий портфель для документів Jeep формат А4, офісна сумка для роботи чоловіча
Якісний та щільний матеріал, надійна та міцна фурнітура, дуже зручний і незамінний у повсякденному використанні чоловічий аксесуар, ідеально піде для тих, хто працює постійно з документами або є необхідність завжди мати при собі планшет, нетбук або ноутбук, а також інше дрібне приладдя. > < h3>Характеристики:
Матеріал: Еко шкіра преміум класу (щільна, середньої жорсткості) ;
Довжина: 38 см;
Висота: 28 см;
Висота ручок: 14 см;
Ширина на основі: 7 см;
Плечовий ремінь у комплекті; Фурнітура металева з фірмовим гравіюванням;
Оплата та доставка
Весь товар на складі, відправляємо Поштою, Укрпоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо Ви маєте питання стосовно товара , наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. img alt="" src="https://images.prom.ua/2744577042_2744577042.jpg?PIMAGE_ID=2744577042" style="width: 286px; height: 100px;" />
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 980 г |
| Колір | Виберіть колір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 416 ₴







