вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Чоловіча шкіряна сумка планшетка + гаманець із натуральної шкіри набір подарунковий комплект для чоловіка (YP)
- В наявності
- Код: 911+К(YP)
2 691,90 ₴
1 994 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мужская кожаная сумка планшетка + кошелек из натуральной кожи набор подарочный комплект для мужчины(YP)
Чоловіча шкіряна сумка планшетка + гаманець з натуральної шкіри набір, подарунковий комплект для чоловіка
Характеристики:
Сумка + гаманець;<> /h3> Матеріал гаманця та сумки: натуральна шкіра;
Висота: 24 см;
Ширина: 20 см;
Товщина: 4,5 см;
Якісно прострочена, є необроблені зрізи, де видно, що це дійсно натуральна шкіра;
Одна передня прихована кишеня на магніті, одна задню кишеню на блискавці, одне основне відділення на блискавці з внутрішньою міні кишенею на блискавці;
< /p> Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі , відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Середній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 994 ₴









