-26%Модна жіноча сумочка Willow у стилі рептилії лакова чорна еко шкіра сумка рептилія
- В наявності
- Код: 932Г(YP)
1 404 ₴
1 040 ₴
Модная женская сумочка Willow в стиле рептилии лаковая черная эко кожа сумка рептилия Голубой(YP)
- Виробник: Україна;
- < span style="font-size:16px;">Матеріал: високоякісна еко-шкіра (добре тримає форму);
- 1 основне наскрізне відділення;
- Всередині 3 відділення;
- Фурнітура: метал;
- Плечовий ремінь: екошкіра;
- < Довжина плечового ременя: 120 см (максимальна, регулюється в меншу сторону);
- Довжина: 19 см; < li>Висота: 22 см;
- Ширина на основі: 9, 5 см;
< /strong>
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші
< клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється на нашому складі на брак.
Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
< span style="font-size:14px;">Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам і допоможе з вибором< /p>
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 95 мм |
| Розмір | Середній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Модна жіноча сумочка Willow у стилі рептилії лакова чорна екошкіра, якісна сумка рептилія |
- Ціна: 1 040 ₴








