вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Стильний рюкзак жіночий Кенгуру міні рюкзачок для дівчат модний (YP)
- В наявності
- Код: 938(YP)
1 344,60 ₴
996 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Стильный женский городской рюкзак Кенгуру мини рюкзачок для девушек модный(YP)
Стильний жіночий рюкзак Кенгуру, міні рюкзачок для дівчат модний
Стильний і модний жіночий міський рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний Матеріал: якісна екошкіра;< /h3>
Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра;< /h3> Висота: 30 см;
< span style="font-size:14px;">Ширина: 25 см;
Глибина по основою: 12 см;
Лямки регулюються;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Податковий платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. /plugins/insert_button/images/product.png" />
У нас великий вибір жіночих та чоловічих сумок та аксесуарів, переходьте на наш сайт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 24 см |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Стан | Новий |
| Вага | 600 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 600 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 996 ₴









