
Жіночий міні рюкзак сумка в стилі Гучі з тисненням сумка-рюкзак міський для дівчат маленький рюкзак Молоч (YP)
- Немає в наявності
- Код: 1004М(YP)
1 202,85 ₴
Женский мини рюкзак сумка в стиле Гучи с тиснением сумка-рюкзак городской для девушек маленький рюкзачок(YP)
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна еко шкіра – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі
-
Сумка-рюкзак;
-
Висота: 25 см;
-
Ширина: 20 см;
-
Товщина: 9 см;
Позитивні якості:
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно і візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд); color: rgb(102, 102, 102); margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; border-color: rgb(171, 184, 144); text-align: left;">Компактний і зручний розмір, але в той же час досить місткий;
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 9 см |
| Кишені | Верхній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 г |
| Колір | Молочний |
- Ціна: 1 202,85 ₴






