-26%Жіноча міні сумочка клатч з вишивкою маленька смуга на плечі з квіточками (YP)
- В наявності
- Код: 1018(YP)
1 258,20 ₴
932 ₴
Женская мини сумочка клатч с вышивкой маленькая смука на плечо с цветочками(YP)
- Матеріал: високоякісна еко-шкіра (добре тримає форму);
- Закривається на блискавку;
- Фурнітура: метал;
- 2 плечових ремінця на карабінах;
- Довжина: 24 см;
- Висота: 17 см;
- < span style="font-size:16px;">Ширина на основі: 8 см;
< /strong>
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші
< клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється на нашому складі на брак.
Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
< span style="font-size:14px;">Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам і допоможе з вибором< /p>
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Розмір | Малий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч із вишивкою, маленька смука на плече з квіточками |
- Ціна: 932 ₴









