вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Большой мужской клатч барсетка Кенгуру кошелек сумка на ремешке(YP)
Великий чоловічий клатч барсетка Кенгуру, гаманець сумка на ремінці
Характеристики: -
Матеріал: якісна еко шкіра це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі. Ремінець на руку в комплекті;
-
Висота: 17 см;
< /li> -
Довжина: 25,5 см;
-
Товщина: 3,5 см;
Позиції:;
-
Візуально акуратний і компактний, але в той же час досить місткий;
-
Морозостійкість (екошкіра не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
< h3>Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber.
Матеріал: якісна еко шкіра це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі. Ремінець на руку в комплекті;
Висота: 17 см;
< /li>Довжина: 25,5 см;
Товщина: 3,5 см;
Візуально акуратний і компактний, але в той же час досить місткий;
Морозостійкість (екошкіра не лопається і не тріскається на морозі);
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас що-небудь не влаштує. ">
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 255 мм |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 35 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Виберіть колір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 707,40 ₴









