-26%Жіноча міні сумочка на плечі натуральна замша + еко шкіра чорна сумка для дівчат (YP)
- В наявності
- Код: 1162(YP)
1 699,65 ₴
1 259 ₴
Женская мини сумочка на плечо натуральная замша + эко кожа черная сумка для девушек(YP)
- Матеріал: високоякісна турецька еко-шкіра (щільна) + натуральна замша;
- Закривається на блискавку та магніти;
- Всередині 1 основне відділення на блискавці і 2 відділення всередині з боків на магнітах;
- Фурнітура: метал;
- У комплекті 1 ручка (не знімна) і плечовий ремінь: еко шкіра на карабінах;
- Довжина ременя ручки: 41 см;
- Довжина плечового ременя: 120 см;
- Довжина: 21,5 см;
- Висота: 20 см;
- Ширина на основі: 12 см;
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою щодня, крім неділі. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється на нашому складі на відсутність шлюбу.
Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам і допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 410 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Розмір | Середній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка на плече натуральна замша + екошкіра чорна, якісна сумка для дівчат |
- Ціна: 1 259 ₴








