вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Маленька дитяча сумочка з брелком міні сумка для дівчаток з брелочком (YP)
- В наявності
- Код: 1062Д(YP)
1 132,65 ₴
839 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Маленькая детская сумочка с брелком мини сумка для девочек с брелочком(YP)
Характеристики:
-
Матеріал: якісна еко шкіра;
-
Брілок у комплекті;
-
Висота: 20 см;
-
Ширина: 21 см;
-
Глибина: 11 см;
Позитивні якості:
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно і візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд); color: rgb(102, 102, 102); margin-top: 8px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; border-color: rgb(171, 184, 144); text-align: left;">М'який та еластичний матеріал, добре тримає форму;
Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
< span style="font-size:20px;">Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України. div> < div class="ck-list-horizontal__image-wrapper">
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти. Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Середній |
| Тип призначення | Маленька дитяча сумочка з брелоком, мінісумка для дівчаток з брелочкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839 ₴









