вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Чоловічий діловий портфель під рептилію для документів формат А4 чоловіча сумка Крокодил (YP)
- В наявності
- Код: 635Ч(YP)
1 911,60 ₴
1 416 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мужской деловой портфель под рептилию для документов формат А4 мужская сумка Крокодил(YP)
Оригінальний чоловічий діловий портфель під рептилію для документів формат А4 чоловіча сумка Крокодил
Якісний і щільний матеріал, надійна і міцна фурнітура, дуже зручний і незамінний у повсякденному використанні чоловічий аксесуар, ідеально піде для тих, хто працює постійно з документами або є необхідність завжди мати при собі планшет, нетбук або невеликий ноутбук, а також інше дрібне приладдя. ="1307564014"> Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin . Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ). -static/js/ckeditor_latest/plugins/insert_button/images/product.png" />
Характеристики:
Матеріал: Лакова еко шкіра преміум класу (щільна, середньої жорсткості);
Довжина: 37 см;
Висота: 26,5 см;
Висота ручок: 15 см;
Ширина на основі: 5,5 см;
Плечовий ремінь у комплекті ;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin . Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ). -static/js/ckeditor_latest/plugins/insert_button/images/product.png" /> Якщо Ви маєте питання стосовно товара , наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. img alt="" src="https://images.prom.ua/2744577042_2744577042.jpg?PIMAGE_ID=2744577042" style="width: 286px; height: 100px;" />
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 370 мм |
| Вага | 800 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800 г |
| Висота | 265 см |
| Глибина | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 416 ₴









