вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%21 день
Чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка планшетка Поло Чоловіча сумка-планшет Polo еко шкіра Чорний (YP)
- В наявності
- Код: 685(YP)
1 557,90 ₴
1 154 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мужская сумка через плечо кожаная барсетка планшетка Поло Мужская сумка-планшет Polo эко кожа Черный(YP)
Якісна чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка планшетка Поло, Чоловіча сумка-планшет Polo еко шкіра
Чоловіча сумка-планшет на плече, зручний та якісний варіант на кожен день.
Характеристики
Матеріал: якісна Екошкіра;
Ширина: 24 см;
Висота: 28 см;
Ширина на основі: 6,5 см;
Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється в меншу сторону);
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Податковий платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. /plugins/insert_button/images/product.png" />
У нас великий вибір чоловічих та жіночих сумок, переходьте на наш сайт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Довжина | 240 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 280 см |
| Тип призначення | Якісна чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка планшетка Поло, Чоловіча сумка-планшет Polo екошкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 154 ₴






