вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Чоловічий діловий портфель для документів чоловіча офісна еко шкіра Коричневий (YP)
- Немає в наявності
- Код: 647К(YP)
1 984,50 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мужской деловой портфель для документов мужская офисная эко кожа Коричневый(YP)
Якісний чоловічий діловий портфель для документів, чоловіча офісна екошкіра
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі.
-
Висота: 29 см;
-
Довжина: 38 см;
- < h3 style="text-align:left">Глибина: 6 см;
Позитивні якості:
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
- Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника) ;
-
Тактильно і візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру ( має багатий зовнішній вигляд);
-
М'який та еластичний матеріал ( добре витримує навантаження); .
Відправка в день замовлення
Відправка з г Дніпро, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (докладніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 984,50 ₴









