вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Набір студійного світла із LED-лампою 60 вт. Prolight 50х70 см + Стійка
- В наявності
- Код: 1194
2 250,45 ₴
1 667 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Набір студійного світла із LED-лампою 60 вт. Prolight 50х70 см + Стійка Завдяки Набір постійного світла Prolight ви отримаєте идеальне світло та зможете знімати фото та відео високої якості у будь-яку годину та за будь-якої погоди. Увага: Комплект повністю готовий до використання! Нічого докуповувати не потрібно LED лампа та стійка заввишки до 210 см. вже входити до комплекту! Набір постійного світла Prolight 50x70 см 60W E27 - це джерело постійного світла, джерелом якого є потужна LED-лампа 60 Вт. Такий набір готовий до використання не вимагає докуповувати аксесуари додатково, оскільки до нього входити софтбокс 50x70 см із цоколем для ламп на один патрон, флуоресцентна лампа та студійна стійка. Такий набір світла легко використовувати для портретного знімання, знімання на повний зріст, предметної фотографії, прямих трансляцій, салонів краси. Цей набор ідеально підходить для: - блогера youtube, tik tok, instagram - знімання в приміщенні, де мало світла - виїзного знімання в закладах - предметного знімання - портретного знімання - допоміжного освітлення Характеристики: LED лампа - потужністю 60 Вт, на 168 світлодіодів. Температура 5500К є оптимальною для створення натурального білого дня. Софтбокс із цоколем E27 під одну лампу має розміри 50x70 см і має в комплекті тканину-дифузор для надання світлу м'якості та максимальної м'якості. Стійка — регулюється від 70 до 210 см і надійно витримає вагу цього джерела світла. Тип: постійне LED світло Потужність: 60 Вт Колірна температура: 5500 К Розмір софтбоксу: 50x70 см Довжина шнура: 1,8 метра Живлення: від розетки: 220 В Комплектація: LED лампа Софтбокс Стійка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prolight |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип світлофільтру | Пом'якшувальний |
| Висота стійки | 200 см |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип світлофільтра | Пом'якшувальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 667 ₴








