вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%24 дні
Стильна чоловіча сумка для документів А4 через плече офісна сумка для чоловіка на роботу під документи (YP)
- В наявності
- Код: 234(YP)
1 911,60 ₴
1 416 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Стильная мужская сумка для документов А4 через плечо деловая офисная сумка для мужчины на работу под доку(YP)
Стильна чоловіча сумка для документів А4 через плече ділова офісна сумка для чоловіка на роботу під документи
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екокжа преміум якості;
Висота: 29 см;
Плечовий ремінь у комплекті, на карабінах, максимальна довжина 120 см;
Фурнітура металева.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Довжина | 390 мм |
| Підкладка | Так |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Класичний |
| Розмір | Середній |
| Довжина ручки | 140.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Стильна чоловіча сумка для документів А4 через плече ділова офісна сумка для чоловіка на роботу під документи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 416 ₴









