вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Шкіряний чоловічий діловий портфель для документів чорний планшета Якісна чоловіча офісна сумка формат А4 (YP)
- В наявності
- Код: 1324Д(YP)
3 258,90 ₴
2 414 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Кожаный мужской деловой портфель для документов планшета черный Качественная мужская офисная сумка формат(YP)
Шкіряний чоловічий діловий портфель для документів планшета чорний | Якісна чоловіча офісна сумка формат А4
Характеристики:
-
Матеріал: Натуральна шкіра (Волова шкіра);
-
Плечовий ремінь у комплекті;
-
Якісна металева фурнітура;
-
Висота: 30 см;
-
Довжина: 38 см;
-
Глибина: 8 см;
Позитивні якості:
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі); >М'який та еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Товар повністю відповідає фото, це реальні фото зроблені нами особисто.
Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас що-небудь не влаштує. ">
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1100 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Шкіряний чоловічий діловий портфель для документів планшета чорний, Якісна чоловіча офісна сумка формат А4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 414 ₴









