
Повербанк УМБ SolarTank-36000 mAh сонячною панеллю ліхтарем бездротовою зарядкою карабіном (YP)
- Немає в наявності
- Код: 529(YP)
4 580,55 ₴
Повербанк УМБ SolarTank-36000 mAh сонячною панеллю ліхтарем бездротовою зарядкою карабіном водонепроникний (YP)
Solar Charger Powerbank на 36 000 mAh – це зовнішній зарядний пристрій із сонячними батареями. Незамінний помічник у будь-яких поїздках. Виручає у критичній ситуації та значно продовжить час автономної роботи ваших улюблених гаджетів: смартфонів, плеєрів, планшетів, фотоапаратів та інших пристроїв.
Повербанк Powerbank Зарядний пристрій на сонячних батареях на 36 000 mAh із двома USB портами для заряджання пристроїв. Сонячна батарея допоможе вирішити питання поповнення заряду пристроїв у будь-яких умовах. Спеціальні індикатори, розміщені на лицьовій панелі, повідомлять про рівень заряду, що залишився. Портативний зарядний пристрій на сонячній батареї досить легкий і компактний. прийде на допомогу любителям подорожей, а також бажаючим заощадити електроенергію. 2) від сонця;
2) Портативний зарядний пристрій із сонячною батареєю: ємність 36 000 мАч забезпечить ваші гаджети резервним джерелом живлення для використання під час активного відпочинку. Power Bank може заряджати iPhone 6 близько 6 разів, Samsung S6 близько 5 разів та iPad близько 5 разів.
3) Заряджання кількох пристроїв одночасно: 2 вихідних порти (USB і Type C), а можуть заряджати до 5 пристроїв одночасно до 5 В/3А із швидкою зарядкою стандарту QC3.0 та потужністю PD18W. Коли телефон повністю заряджено, вмикається автостоп. Це допомагає захистити зарядні пристрої від перегріву та перезаряджання.
4) Параметри бездротової зарядки:
а) потужність бездротової зарядки – 10 Вт (5 В/2 А);
б) відстань для спрацьовування <10 мм;
в) спектр роботи: 110-250 KHz;
г) ефективність перетворення енергії >72%.
5) Вбудований аварійний світлодіодний ліхтар:
Сонячна батарея забезпечена яскравим світлодіодним ліхтарем, який чудово працює у темряві, ідеально підходить для поїздок на 6) Його легко переносить, ви можете повісити його на свій рюкзак для подорожей. Постачається з карабіном, який можна прикріпити до рюкзаків для легких занять спортом на відкритому повітрі. 7) Безпечне використання: розроблено захист від короткого замикання, захист від перерозряду та захист від надмірної зарядки в PCBA. p>Він ідеально підходить для:
- для заміських поїздок
- туристичних походів
- рибалок, активного відпочинку
- кемпінг
- надзвичайних ситуацій
- польових умов для ЗСУ
- Характеристики:
Тип батареї: літій-полімерний акумулятор
Сонячна панель: 5V 330mA, високоякісна монокристалічна
Ємність: 36 000mAh
Вхід: Type-C 5V/ 3A, 9V/2A, Micro USB 5V/2A
Вихід: USB QC3.0 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, Type-C PD 18W
Бездротова зарядка: 5В/2А/10Вт
Стандарт зарядки: QC3.0+PD18W Fast Charging
Рівень водонепроникності: IP54
Матеріал: ABS + ПК + високотемпературний силікагель + силіконова кришка USB
Світлодіодний ліхтарик: вбудоване підсвічування з режимом освітлення (постійний/аварійний SOS/строб) - 0,5 Вт х 4 світлодіонні кристали.
Зарядний пристрій 5 пристрої одночасно (подвійні виходи USB + стандартний бездротовий вихід QI 5 Вт/вихід типу C)
Вхід Micro USB Постійний струм 5 В 2 А (макс.)
Вхід/вихід Type-C Постійний струм 5 В 3 А (макс.)
USB вихід 1/2 Постійний струм 5 В 3 А (макс.)
Вихід для бездротової зарядки Постійний струм 5 В 1 А (макс. .)
Сонячна панель 1,8 Вт
Розмір 167,5*86,5*285 мм
Вага Продукту 350г
Час повної зарядки 6~8,5 годин
Робоча температура 0-45℃
Тип батареї Літій-полімерний акумулятор
Ліхтарик 0,5 Вт*4
Комплектація:
1) повербанк із сонячною панеллю (1) – 1шт;
2) кабель Micro-USB – 1 шт,
3) карабін – 1 шт.
Рекомендації:
- Перед першим використанням необхідно зарядити павербанк від розетки 5-7 годин.
- Зверніть увагу, сонячна панель здатна заряджати пристрій до 3/4 його ємності.
Увага: згідно з інструкцією виробника, зарядка від сонця є резервним джерелом живлення, основним методом заряджання повербанку залишається 220В.
Примітка: Не ставте зарядний пристрій у зарядний пристрій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ANNEK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна сонячна батарея |
| Ємність акумулятору | 36000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від сонячної енергія, Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Особливості | Вологозахищений корпус, Протиударний корпус, Індикатор рівня заряду, Ліхтарик, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 167.5 мм |
| Ширина | 86.5 мм |
| Висота | 285 мм |
| Вага | 350 г |
- Ціна: 4 580,55 ₴









