УМБ-павербанк SolarTank-20000 mAh сонячні панелі 6 шт безпровідна зарядка протиударний водонепроникний (YP)
Solar Charger Powerbank на 20 000 mAh – це зовнішній зарядний пристрій з ( 6) шістьма сонячними батареями. Незамінний помічник у будь-яких поїздках. Виручає у критичній ситуації та значно продовжить час автономної роботи ваших улюблених гаджетів: смартфонів, плеєрів, планшетів, фотоапаратів та інших пристроїв.
Повербанк Powerbank Зарядний пристрій на шести сонячних батареях на 20000 mAh із двома USB портами для заряджання пристроїв. Сонячна батарея допоможе вирішити питання поповнення заряду пристроїв у будь-яких умовах. Спеціальні індикатори, розміщені на лицьовій панелі, повідомлять про рівень заряду, що залишився. Портативний зарядний пристрій на сонячній батареї досить легкий і компактний. прийде на допомогу любителям подорожей, а також бажаючим заощадити електроенергію. 2) від сонця;
2) Портативний зарядний пристрій із сонячною батареєю: ємність 20000 мАч забезпечить ваші гаджети резервним джерелом живлення для використання під час активного відпочинку. Power Bank може заряджати iPhone 6 близько 6 разів, Samsung S6 близько 5 разів та iPad близько 5 разів.
3) Заряджання декількох пристроїв одночасно: 2 вихідні порти (USB і Type C), а можуть заряджати до 8 разів пристроїв одночасно до 5 В/3А із швидкою зарядкою стандарту QC3.0 та потужністю PD18W. Коли телефон повністю заряджено, вмикається автостоп. Це допомагає захистити зарядні пристрої від перегріву та перезаряджання.
4) Параметри бездротової зарядки:
а) потужність бездротової зарядки – 10 Вт (5 В/2 А);
б) відстань для спрацьовування <10 мм;
в) спектр роботи: 110-250 KHz;
г) ефективність перетворення енергії >72%.
5) Вбудований аварійний світлодіодний ліхтар:
Сонячна батарея забезпечена яскравим світлодіодним ліхтарем, який чудово працює в темряві, ідеально підходить для поїздок на свіжому повітрі або у надзвичайних ситуаціях.
6) Його легко переносить, ви можете повісити його на свій рюкзак для подорожей. Поставляється з карабіном, який можна прикріпити до рюкзаків для легких занять спортом на відкритому повітрі. 7) Безпечне використання: розроблено захист від короткого замикання, захист від перерозряду та захист від надмірної зарядки в PCBA. p>Він ідеально підходить для:
- для заміських поїздок
- туристичних походів
- рибалок, активного відпочинку
- кемпінгу
- надзвичайних ситуацій
- польових умов для ЗСУ
- Характеристики:
Тип батареї: літій-полімерний акумулятор
Сонячні панелі : 6 штук по 5V 330mA, високоякісні монокристалічні
Ємність: 20000mAh
Вхід: Type-C 5V/3A, 9V/2A, Micro USB 5V/2A
Вихід : USB QC3.0 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, Type-C PD 18W
Бездротова зарядка: 5В/2А/10Вт
Стандарт зарядки: QC3. 0+PD18W Fast Charging
Рівень водонепроникності: IP54
Матеріал: ABS + ПК + високотемпературний силікагель + силіконова кришка USB
Світлодіодний ліхтарик: вбудоване підсвічування з режимом освітлення (постійний/аварійний SOS/строб) - 0,5 Вт х 4 світлодіонні кристали.
Зарядний пристрій 8 пристрої одночасно (подвійні виходи USB + стандартний бездротовий вихід QI 5 Вт/вихід типу C)
>Ємність : 20000 мАч
Вхід Micro USB Постійний струм 5 В 2 А (макс.)
Вхід/вихід Type-C Постійний струм 5 В 3 А (макс.)
< USB вихід 1/2 Постійний струм 5 В 3 А (макс.)Вихід для бездротової зарядки Постійний струм 5 В 1 А (макс.)
Сонячні панелі ; по 1,8 Вт
Розмір 173*89*29 мм
Вага Продукту 450г
Час повної зарядки 6~8,5 годин
< p>Робоча температура 0-45℃Тип батареї Літій-полімерний акумулятор
Ліхтарик 0,5 Вт*4
Комплектація:
1) повербанк із сонячною панеллю (6) – 6шт;
2) кабель Micro-USB – 1 шт,
3) карабін – 1 шт.
4)тесемка – 1 шт.
Рекомендації:
- Перед першим використанням необхідно зарядити павербанк від розетки 5-7 годин.
- Зверніть увагу, сонячна панель здатна заряджати пристрій до 3/4 його ємності.
Увага: згідно з інструкцією виробника, зарядка від сонця є резервним джерелом живлення, основним методом заряджання повербанку залишається 220В.
Примітка: Не ставте зарядний пристрій у зарядний пристрій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ANNEK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна сонячна батарея |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від сонячної енергія, Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Особливості | Вологозахищений корпус, Протиударний корпус, Індикатор рівня заряду, Ліхтарик, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 173 мм |
| Ширина | 89 мм |
| Висота | 29 мм |
| Вага | 450 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Наліпшення додаткових панелей | 5 панелей |
- Ціна: 5 336,55 ₴










