-26%Замшева сумка на плечі еко шкіра рептилії чорна маленька сумка для дівчат (YP)
- В наявності
- Код: 775(YP)
1 344,60 ₴
996 ₴
Замшевая женская сумочка на плечо эко кожа рептилии черная маленькая сумка для девушек(YP)
- Виробник: Туреччина;
- Матеріал: натуральна замша (на передній стороні з боків) + високоякісна еко-шкіра (добре тримає форму);
- Закривається на 2 блискавки;
- Усередині 1 основне відділення розділене на 2 відділи центральною перегородкою на блискавці;
- Фурнітура: метал;
- Плечовий ремінь: еко шкіра на карабінах;
- Довжина: 22 см;
- Висота: 17 см;
- Ширина на основі : 8,5 см;
< /strong>
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші
< клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється на нашому складі на брак.
Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
< span style="font-size:14px;">Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам і допоможе з вибором< /p>
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 996 ₴









