вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%44 дні
Сумка-планшет чоловіча Polo еко шкіра чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка планшетка Поло (YP)
- В наявності
- Код: 620Ч(YP)
1 416,15 ₴
1 049 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Сумка-планшет мужская Polo эко кожа мужская сумка через плечо кожаная барсетка планшетка Поло(YP)
Сумка-планшет чоловіча Polo еко шкіра, чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка планшетка Поло
Чоловіча сумка-планшет на плече, зручний та якісний варіант на кожен день.< /h3>
Характеристики
Матеріал: якісна Екошкіра;
Довжина: 24 см;
Висота: 21 см;
Ширина по основі: 7 см; Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється в меншу сторону) ;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin . Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Податковий платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. /plugins/insert_button/images/product.png" />
У нас великий вибір чоловічих та жіночих сумок, переходьте на наш сайт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Довжина | 210 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 70 мм |
| Розмір | Середній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 240 см |
| Тип призначення | Сумка-планшет чоловіча Polo екошкіра, чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка планшетка Поло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴








