вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Мужские механические наручные часы Jaragar(YP)
Чоловічий механічний наручний годинник Jaragar
Характеристики:
-
Механізм: механіка;
-
Діаметр циферблата: 4,8 см;
-
Висота корпусу: 1,2 см;
-
Ширина ремінця: 2,2 см;
-
Загальна довжина: 24 см;
-
Міцний металевий корпус та ремінець з якісного екошкіри;
-
Візуально виглядають модно і стильно, особливий вигляд надає синій відлив скла циферблата ;
-
Ексклюзивна новинка на ринку;
-
Якісний механічний механізм з автопідзаводом;
Товар повністю відповідає фото, при необхідності відправимо Вам живі фото товару на Viber.
-
Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас що-небудь не влаштує. ">
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jaragar |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
| Висота | 270 см |
| Довжина | 160 мм |
| Тип сумки | Кросс-боди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 126,25 ₴





