вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%24 дні
Жіноча сумка клатч Помадки Міні сумка-клатч для дівчат через плече еко шкіра Stupid Boy (YP)
- В наявності
- Код: 655(YP)
1 202,85 ₴
891 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Женская сумка маленькая сумочка клатч Помадки Мини сумка-клатч для девушек через плечо эко кожа Stupid Bo(YP)
Жіноча сумка клатч Помадки. Міні сумка-клатч для дівчат через плече еко шкіра Stupid Boy Зручна та модна повсякденна жіноча сумочка, ідеально підійде для того , щоб Ви могли звільнити кишені і скласти все в одну сумочку. ckeditor_latest/plugins/insert_button/images/product.png" /> Висота: 19 см;
Характеристики
Матеріал: Екошкіра (середньої жорсткості, добре тримає форму);
Довжина: 20 см;
Висота: 19 см; Ширина на основі: 8 см;
Довжина плечового ременя: 120 см (регулюється в меншу сторону);
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір жіночих бананок і сумочок, переходьте в каталог.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 45 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручки | 45 |
| Тип призначення | Жіноча сумка маленька сумочка клатч Помадки. Мінісумка-клатч для дівчат через плече екошкіра Stupid Boy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 891 ₴









