-26%Жіноча міні сумочка клатч Пінко з птичками стьобана маленька сумочка Pinko Білий (YP)
- В наявності
- Код: 1303Б(YP)
1 701 ₴
1 260 ₴
Женская мини сумочка клатч Пинко с птичками стеганная маленькая сумочка Pinko Белый(YP)
Матеріал: екокожа преміум якості;
Добре тримає форму;
Довжина: 23 см;
Ширина на основі: 8 см;
Висота: 15 см; /h3> Ремінець: ланцюжок+вставка з екошкіри;
Якісна металева фурнітура.
Ремінець: ланцюжок+вставка з екошкіри;
Якісна металева фурнітура.
< /strong>
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші
клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється на нашому складі на відсутність шлюбу. span style="font-size:14px">Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам і допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 1 260 ₴








