вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Шкіряний портфель для документів жіночий під рептилію сумка для паперів натуральна шкіра рептилія (YP)
- Немає в наявності
- Код: 1368(YP)
4 110,75 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Кожаный портфель для документов мужской женский под рептилию сумка для бумаг натуральная кожа рептилия(YP)
Шкіряний портфель для документів чоловічий жіночий під рептилію, сумка для паперів натуральна шкіра рептилія
Характеристики:
-
Матеріал: Натуральна шкіра (Волова шкіра);
-
Плечовий ремінь у комплекті;
< li> -
Якісна металева фурнітура;
-
Є відділ для невеликого ноутбука або планшета;
-
Висота: 30 см;
-
Довжина: 40 см;
-
Глибина Розмір: 9 см; не лопається і не тріскається на морозі); та еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Рельєфний дизайн
Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
< div class="ck-list-horizontal__image-wrapper">Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
< ">
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротший термін, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата при отриманні ;
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
< /div>Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1100 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 110,75 ₴









