вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Мужская кожаная сумка портфель для документов в стиле рептилии(YP)
Чоловіча шкіряна сумка портфель для документів у стилі рептилії
Характеристики:
-
Матеріал: Натуральна шкіра (Волова шкіра);
-
Плечовий ремінь у комплекті;
-
Рельєфний дизайн
-
Якісна металева фурнітура;
-
Є відділ для невеликого ноутбука або планшета;
< li> -
Довжина: 40 см;
-
Глибина: 9 см;
h3>
Висота: 30 см;
Позитивні якості:
-
Морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
-
Волова шкіра - пластична, пружна, міцна шкіра;
-
М'який та еластичний матеріал (добре витримує навантаження); & nbsp;
Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
< div class="ck-list-horizontal__image-wrapper">Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
< ">
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротший термін, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата при отриманні ;
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
< /div>Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Висота | 300 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 400 мм |
| Жорсткість | Середня жорсткості |
| Розмір | Середній |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка-портфель для документів у стилі рептилії |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 110,75 ₴










