вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Рюкзак жіночий сумка трансформер по Луї Вітон коричневий рюкзачок міський для дівчат (YP)
- В наявності
- Код: 1209КС(YP)
1 274,40 ₴
944 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Женский рюкзак сумка трансформер по Луи Витон коричневый рюкзачок городской для девушек(YP)
Жіночий рюкзак сумка трансформер по Луї Вітон коричневий, міський рюкзачок для дівчат
Характеристики:
-
Матеріал: Щільна та високоякісна еко шкіра – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі. як сумку або як рюкзак не перестібаючи при цьому лямки);
-
Ширина: 23 см;
-
Товщина: 9 см;
Вартості:< span style="font-size:26px">
-
Якісна фурнітура, фабричне виробництво ;
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Компактний і зручний розмір, але в той же час досить місткий;
Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (докладніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
;
Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.Гарантія якості< /div> Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас що-небудь не влаштує. >
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 944 ₴









