вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Набір постійного світла Proligh 70х70 см круглі октобокси + Стійки + Лампи 135 Вт.
- Немає в наявності
- Код: 1324
5 101,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Комплект студійних коктбоксів Prolight Е27 + Лампи на 135 Вт.
Постійне студійне світло октобокси діаметром 70 см.
Круглі октобокси Prolight 70 см — це універсальний набір, який застосовується для всіх типів знімання: від портретного до групового сцен. Завдяки восьмикутній формі дає рівномірне та м'яке освітлення з добре розтушованими тінями, що надає зображенню об'єму.
Софтбокси підходять як до студійних патронних спалахів, так і до джерел постійного флуоресцентного світла. Спочатку має кріплення до студійної стійки та патронний тримач на цоколь E27.
Характеристики:
Лампа — спіральна флуоресцентна лампа потужністю 150 Вт, дає високу яскравість і світловий потік. Температура 5500К є оптимальною для створення натурального денного білого світла.
Октотбокс із цоколем E27 під одну лампу — має розміри 70x70 см і має в комплекті тканину-дифузор для надання світлу м'якості та максимальної м'якості.
Стійка — регулюється від 70 до 200 см і надійно витримає вагу цього джерела світла.
Тип: постійне флуоресцентне світло
Потужність: 135 Вт
Колірна температура: 5500 К
Розмір октобокса: 70x70 см
Довжина шнура: 2,5 метра
Живлення: від розетки: 220 В
Перевага октобокса Prolight Е27:
софтбокс парасольки типу — розкривається як парасолька, швидко та легко
освітлювач можна нахиляти вперед/назад під будь-яким потрібним кутом
керамічний патрон для ламп зі стандартним цоколем E27 — звичний цоколь, який зазвичай використовується в побутових приладах, відповідно є можливість без проблем докуповувати лампи в будь-яких магазинах.
Цей набір ідеально підходить для:
- блогера youtube, tik tok, instagram
- знімання в приміщенні, де мало світла
- виїзного знімання в закладах
- предметного знімання
- портретного знімання
- допоміжного освітлення
Комплектація:
Кофтбокс-тримач лампи з цоколем E27-2 шт.
Розсіювач — 2 шт.
Чохол для софтбокса — 2 шт.
Стойка 2 м. — 2 шт
Флуоресцентні лампи 135 вт. — 2 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prolight |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Особливості | Поворотна рама |
| Тип світлофільтру | Пом'якшувальний |
| Висота стійки | 200 см |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна висота штатива | 700 мм |
| Тип світлофільтра | Пом'якшувальний |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 101,65 ₴









