вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Великий чоловічий клатч барсетка еко шкіра гаманець портмоне для чоловіків (YP)
- В наявності
- Код: 1373(YP)
990,90 ₴
734 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Большой мужской клатч барсетка эко кожа кошелек портмоне для мужчин(YP)
Великий чоловічий клатч барсетка еко шкіра, гаманець портмоне для чоловіків
Характеристики:
- < h3 <матеріал: якісна="" еко="" шкіра –="" це="" високосортний="" продукт,="" виготовлений="" за="" особливими="" технологіями,="" що="" своїми="" властивостями="" за="" якістю="" не="" поступається="" натуральній="" шкірі.="" ремінець="" на="" руку="" в="" комплекті;="">
-
Висота: 18 см (при підгорнутому верху) 28 см (при відвернутому верхі) );
-
Довжина: 28 см;
-
Товщина: 5 см;
Позитивні якості:;
-
Візуально акуратний і компактний, але в той же час досить місткий;
-
Морозостійкість (екошкіра не лопається і не тріскається на морозі);
-
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
Відправка в день замовлення
Відправка з г Дніпро, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (докладніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 280 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 180 мм |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 50 мм |
| Стать | Чоловіча |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 734 ₴








