вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%22 дні
Сумка замшева чорна через плече під рептилію жіноча сумочка крокодил натуральна замша (YP)
- В наявності
- Код: 1402(YP)
1 841,40 ₴
1 364 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Женская замшевая сумка черная через плечо под рептилию женская сумочка крокодил натуральная замша(YP)
Жіноча замшева сумка чорна через плече під рептилію, жіноча сумочка крокодил натуральна замша
Характеристики:
Матеріал: натуральна замша + екошкіра преміум якості (тримає форму);
-
Плечовий ремінь в комплекті;
-
Максимальна довжина плечового ременя: 120 см;
-
Висота: 29 см;
-
Довжина: 26 см;
-
Ширина основи: 11 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча замшева сумка чорна через плече під рептилію, жіноча сумочка крокодила натуральна замша |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 364 ₴








