вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Наручні жіночі годинники Томмі Халфайгер металеві годинники на руку Tommy Hilfiger для дівчат (YP)
- Немає в наявності
- Код: 971Р(YP)
957,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Женские наручные часы Томми Халфайгер металлические часы на руку Tommy Hilfiger для девушек(YP)
Жіночий наручний годинник Томмі Халфайгер, металевий годинник на руку Tommy Hilfiger для дівчат
Високоякісна красивих і модних жіночих наручних годин.
Характеристики
Механізм: кварцовий (батарейка в комплекті);
Діаметр циферблату: 37 мм
Ширина браслета: 20 мм
Обхват максимальний: 240 мм (при необхідності браслет коротшає - забираються зайві ланки);
УВАГА! Подарункова коробка НЕ входить у вартість
якщо Вам потрібна коробка, будь ласка, уточніть це нашому менеджеру при оформленні замовлення (вартість коробки - 75 грн);< /span>
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Податковий платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір жіночих та чоловічих аксесуарів
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 г |
| Діаметр | 38 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Срібло-золотисті |
| Висота | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 957,15 ₴



