вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Жіночі наручні годинники Michael Kors якісні . Брендові часи із браслет золотистий сріблястий Розове золото
- Немає в наявності
- Код: 945Р
1 062,45 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Женские наручные часы Michael Kors часы с браслет золотистые серебристые(YP)
Жіночі наручні годинники Michael Kors якісні. Брендовий годинник з браслет золотистий сріблястий
Високоякісна красивих і модних жіночих наручних годинників.
Характеристики
Механізм: кварцовий (батарейка);
Матеріал браслета: металеві ланки (якісне напилення, не облазить);
Діаметр циферблата: 35 мм
Ширина браслета: 15 мм
Обхват максимальний: 220 мм (при необхідності браслет коротшає - забираються зайві ланки);
УВАГА! Подарункова коробка НЕ входить у вартість
якщо Вам потрібна коробка, будь ласка, уточніть це нашому менеджеру при оформленні замовлення;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Податковий платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір жіночих та чоловічих аксесуарів
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір корпусу | Золотий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 г |
| Висота | 17 мм |
| Діаметр | 38 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Рожеве золото |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 062,45 ₴





