вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Штатив для смартфона Yunteng VCT-5208 із Bluetooth пультом
- В наявності
- Код: VCT-5208
1 213,65 ₴
899 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Преимущества: Оригінальна продукція YUNTENG Широкий діапазон регулювання висоти Пульт та тримач телефону в комплекті Класична конструкція YUNTENG VCT-5208 . Регулювання Класична конструкція штатива Yunteng VCT-5208 з трьома телескопічними ніжками та регульованою центральною штангою, що дозволяють змінювати висоту трипода від 45см до 125см. За фіксацію та швидкий монтаж аксесуару, відповідають надійні пластикові скоби по дві на кожній ніжці. Штатив виготовлений з алюмінію, що додало йому високу надійність, стійкість та низьку вагу. Штативна голівка може нахилитися вдоль осей панорами та нахилу. Стандартне різьблення 1/4 дюйми дозволяє встановити на штатив Yunteng VCT-5208 будь-яке обладнання, а універсальне кріплення для телефонів шириною від 5см до 10см ще більше розширює спектр можливостей. Пульт Штатив комплектується бездротовим пультом, що працює Bluetooth на відстані до 10 метрів. З його допомогою можна керувати камерою телефону, що дозволяє в потрібний момент увімкнути, вимкнути відеозапис або зробити колективну фотографію. Пульт можна закріпити на ніжку штатива, щоб уникнути його втрати. Гаджет сумісний з операційними системами iOS, Android 4.3 та вище Комплектація До комплекту входить штатив, универсальний тримач для телефону, пульт керування, USB/MicroUSB кабель, чохол для зберігання-транспортування. Технічні характеристики Регулювання повороту нахилу 360° -90° Довжина у складеному стані 43см Висота максимальна мінімальна 125 см 45 см Кількість секцій 3 Ширина сумісного смартфону 5-10см Максимальне навантаження 1.5 кг Вес 600г Матеріал алюміній, АБС
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yunteng |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина у складеному стані | 450 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 1250 мм |
| Максимальне навантаження | 1.5 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴









