вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%24 дні
Нагрудний чоловічий пояс бананка стиль Louis Vuitton месенджер барсетка слінг через плече на пояс сумка (YP)
- В наявності
- Код: 975(YP)
1 231,20 ₴
912 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мужская нагрудная поясная бананка стиль Louis Vuitton мессенджер барсетка слинг через плечо на пояс сумка(YP)
Чоловіча нагрудна поясна бананка стиль Louis Vuitton месенджер барсетка слінг через плече на пояс сумка
Велика та містка чоловіча бананка, дуже зручна у повсякденному використанні.
Характеристики
Зверніть УВАГУ на розміри , бананка велика!
Матеріал: якісна Екошкіра + канва;
Довжина: 38 см;
Висота: 22 см;
Ширина з верхньої основи: 7 см;< /h3>
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Податковий платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір чоловічих та жіночих сумок та аксесуарів, переходьте на наш сайт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 220 см |
| Довжина | 380 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | М' яка |
| Ручки | Ні. |
| Ширина | 70 мм |
| Форма | Нетипова |
| Плечовий ремінь | True |
| Стиль | Молоденький |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Канва |
Інформація для замовлення
- Ціна: 912 ₴









