вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Світлодіодна LED лампа Camera light GS-45 RGB для фото та відео зйомки 3000-6500K
- В наявності
- Код: 1385
2 752,65 ₴
2 039 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Світлодіодна LED лампа Camera light GS-45 RGB для фото та відео зйомки 3000-6500K Кругла світлодіодна LED лампа GS-45 RGB- це доступне професійне освітлення для фото та відео зйомки, предметної зйомки, додаткового освітлення. Лампа має RGB режим, що дозволяє отримати широкий спектр функціональних можливостей, що робить його незамінним інструментом для створення та редагування зображень та відеоконтенту. Перевага цієї лампи - високий індекс кольору (більше 95 Ra), що допоможе у кропіткій роботі з кольором та деталями, а також компактний розмір. Універсальна кругла лампа стане чудовим інструментом у вмілих руках. У комплекті з лампою тримач із 3D головкою, що дозволить повертати її під будь-яким углом вперед та назад. Наявність провідного пульта дозволить регулювати яскравість світла, температуру свічення та перемикати режими свічення. Це сучасна лампа із регулюванням теплоти світла. Завдяки їй ви отримаєте професійний світ, який не мерехтить і розподіляється рівномірно і без тіні. Працює у режимах від 3000K до 6500K Кругла LED лампа легка у використанні. Вона без проблем розміщується на штативі. Вмикається лампа безпосередньо до мережі. Компактний, портативний та легкий корпус, зручний для перенесення; Застосування у мобільній фото- та відео-зйомці, детальній зйомці та як додаткове освітлення; Плавне регулювання яскравості та кольорової температури за допомогою дистанційного пульта; Можливість вибору із трьох температурних режимів кольору: теплий, холодний та нейтральний; Стандартне різьбове кріплення для штатива, що дозволяє встановлення по вертикалі та горизонталі; Характеристики: Модель: GS-45; Температура кольору: 3000-6500 K; Режими світіння: RGB Освітлення: Ra95+; Діагональ: 45 см; Харчування: 220 V; Довжина кабелю: 140 см; Пульт дистанційного керування Розмір: 45 х 45 х 4 см Комплектація: Прямокутна LED GS-45 RGB (з пультом) Тримач із 3D головкою для лампи Пакування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Особливості | Управління температурою свічення, Управління потужністю, Бездротовий пульт ДУ, Поворотна рама |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон регулювання яскравості | От 0% до 100% |
| Діапазон колірної температури | 3000K-6500K |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | Ra 95+ |
| Розміри панелі | 45 х 45 х 4 см |
| Режими світіння | RGB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 039 ₴








