вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Світлодіодна LED панель Camera light PM-26 RGBW живлення від USB відео світло з пультом
- Немає в наявності
- Код: 1368
970,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Прямокутна світлодіодна лампа для блогера візажиста PCamera light PM-26 RGBW для студійної фотозйомки Ra 95+ Прямокутна світлодіодна лампа RGBW-LED - це доступне професійне різнокольорове освітлення для фото і відео зйомки, предметної зйомки, додаткового освітлення. Дана лампа має 14 кольорів та 4 змішані режими освітлення. Перевага цієї лампи - високий індекс кольору (більше 95 Ra), що допоможе у кропіткій роботі з кольором та деталями, а також компактний розмір. Універсальна прямокутна лампа стане чудовим інструментом у вмілих руках. У комплекті з лампою тримач із 3D головкою, що дозволить повертати її під будь-яким углом вперед та назад. Наявність пульта ДК дозволити на відстані регулювати яскравість світла, температуру свічення, перемикати різні кольори та змішані режими. Лампа має високу світлову потужність, що дозволяє створювати якісне та професійне освітлення для фотозйомки. Можливість налаштування інтенсивності світла дозволяє підкреслити деталі об'єкта та створити особливу атмосферу під час зйомки. Використання енергоефективних світлодіодів збільшує термін служби лампи та знижує витрати на заміну лампочок. Порівняно з тими ж кільцевими лампами, яскравість світіння та компактність у цієї моделі виграють. Прямокутна лампа розміром з планшет легко поміститися і в рюкзак оператора, і в невелику сумочку блогера або візажиста. Характеристики: Найменування: RGBW-LED Модель: PM-26 Колірна температура: 3000K-6500K; Питання: від USB, 5V; Довжина кабелю: 185 см Індекс перенесення кольорів: Ra95+ Розміри лампи: 22,8 х 15,8 х 4 см Різьблення лампи та штатива: 1/4 Наявність пульта: Комплектація: Прямокутна RGBW-LED PM-26 лампа для фото та відео зйомки із 3D головкою для лампи Пульт управління для лампи Пакування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 26 см |
| Напруга | 5 В |
| Особливості | Управління температурою свічення, Бездротовий пульт ДУ, Управління потужністю, Поворотна рама |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон регулювання яскравості | От 0% до 100% |
| Діапазон колірної температури | 3000K-6500K |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | Ra 95+ |
| Розміри панелі | 22.8 х 15.8 х 4 см |
| Режими світіння | RGB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970,65 ₴








