вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Світлодіодна LED-лампа Camera light PF-45 для фото та відеознімання + Штатив
Кругла світлодіодна LED-лампа PF- 45 — це доступне професійне освітлення для фото- та відеознімання, предметного знімання, додаткового освітлення. Лампа має 3 режими світіння — теплий, холодний і нейтральний білий.
Перевага цієї лампи — високий індекс передавання кольору (понад 95 Ra), що допоможе в копіткій роботі з кольором і деталями, а також компактний розмір.
Універсальна кругла лампа послугує чудовим інструментом у у умілих руках. У комплекті з лампою тримач із 3D-головкою, що дасть змогу повертати її під будь-яким кутом уперед і назад. Наявність дротового пульта дасть змогу регулювати яскравість світла, температуру світіння й перемикати режими світіння.
Це сучасна лампа з регулюванням теплоти світла. Завдяки їй ви отримаєте професійне світло, яке не мерехтить і розподіляється рівномірно й без тіні. Працює в режимах від 3200К до 5700К.
Кругла LED-лампа легка у використанні. Вона без проблем розміщується на штативі. Міститься лампа безпосередньо до мережі.
Переваги:
Компактний, портативний і легкий корпус, зручний для перенесення;
Застосування в мобільній фото- та відеозніманні, детальному зніманні та як додаткове освітлення;
Плавне регулювання яскравості та колірної температури за допомогою дистанційного пульта;
Можливість вибору з трьох температурних режимів кольору: теплий, холодний і нейтральний;
Стандартне нарізне кріплення для штатива, що дає змогу встановити по вертикалі та горизонталі;
Характеристики:
Модель: PF-45;
Колірна температура: 3200-5700 K;
Режими світіння: теплий/холодний/нейтральний
Освітлення: Ra95+;
Діагональ: 45 см;
Живлення: 220 V;
Довжина кабелю: 140 см;
Пульт дистанційного керування
Розмір: 45 х 45 х 4 см
Комплектація
Прямокутна LED PL-45 (з пультом)
Тримач із 3D головкою для лампи
Штатив
Паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light |
| Країна виробник | Китай |
| Висота стійки | 200 см |
| Діаметр | 45 см |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Управління температурою свічення, Бездротовий пульт ДУ, Управління потужністю, Поворотна рама |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон регулювання яскравості | От 0% до 100% |
| Діапазон колірної температури | Від 3200 К до 5700К |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | Ra 95+ |
| Розміри панелі | 45 х 45 х 4 см |
| Режими світіння | холодний білий, теплий жовтий, змішаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 428,65 ₴









