вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Студійне LED світло для блогера Camera light PL-36 відеосвітло 2700-6500 K + Штатив
- Немає в наявності
- Код: 1367
2 104,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Студійне LED світло для блогера Camera light PL-36 відеосвітло 2700-6500 K + Штатив Прямокутна світлодіодна LED-лампа PL-36 — чудове професійне освітлення для фото- та відеознімання, предметного знімання, додаткового освітлення. Лампа має 3 режими світіння – теплий, холодний та нейтральний білий. Перевага цієї лампи - високий індекс передавання кольору (понад 95 Ra), що допоможе у копіткій роботі з кольором та деталями. Універсальна прямокутна лампа послугує чудовим інструментом у умілих руках. У комплекті з лампою кріплення тримач, що дасть змогу закріпити її на штатив і регулювати угол нахилу лампи для зручного процесу знімання. Наявність пульта дистанційного керування дасть можливість регулювати яскравість світла, температуру світіння, перемикати режими світіння. Порівнюючи з тими ж кільцевими лампами, яскравість світіння та компактність у цієї моделі виграють. Прямокутну лампу розміром 36 х 25 см можна використовувати як основне та додаткове освітлення для фото- та відеознімань, допоможе у роботі блогерам, візажістам тощо. Компактний, портативний і легкий корпус, зручний для перенесення; Застосування в мобільній фото- та відеозніманні, детальному зніманні та як додаткове освітлення; Плавне регулювання яскравості та кольорової температури за допомогою зручного пульта ДК; Можливість вибору з трьох температурних режимів кольору: теплий, холодний та нейтральний; Характеристики: Модель: PL-36; Температура кольору: 2700-6500 K; Освітлення: Ra 95+; Діагональ: 36 см; Живлення: від мережі AC: 110 – 220 V Довжина кабелю: 180 см; Пульт дистанційного керування Розмір: 36 х 25 х 5 см Комплектація Прямокутна лампа PL-36 Тримач-кріплення Пульт ДК Штатив Пакування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light |
| Країна виробник | Китай |
| Висота стійки | 200 см |
| Діаметр | 36 см |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Управління температурою свічення, Бездротовий пульт ДУ, Управління потужністю, Поворотна рама |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон регулювання яскравості | От 0% до 100% |
| Діапазон колірної температури | 2700-6500 K |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | Ra 95+ |
| Розміри панелі | 36 х 25 х 5 см |
| Режими світіння | холодний білий, теплий жовтий, змішаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 104,65 ₴









