вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Світлодіодне відео світло Camera light PM-26 RGBW LED панель живлення від USB + Штатив
- Немає в наявності
- Код: 1369
1 456,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Прямокутна світлодіодна лампа для блогера візажиста PCamera light PM-26 RGBW Штатив Прямокутна світлодіодна лампа RGBW-LED - це доступне професійне різнокольорове освітлення для фото і відео зйомки, предметної зйомки, додаткового освітлення. Дана лампа має 14 кольорів та 4 змішані режими освітлення. Перевага цієї лампи - високий індекс кольору (більше 95 Ra), що допоможе у кропіткій роботі з кольором та деталями, а також компактний розмір. Універсальна прямокутна лампа стане чудовим інструментом у вмілих руках. У комплекті з лампою тримач із 3D головкою, що дозволить повертати її під будь-яким углом вперед та назад. Наявність пульта ДК дозволити на відстані регулювати яскравість світла, температуру свічення, перемикати різні кольори та змішані режими. Лампа має високу світлову потужність, що дозволяє створювати якісне та професійне освітлення для фотозйомки. Можливість налаштування інтенсивності світла дозволяє підкреслити деталі об'єкта та створити особливу атмосферу під час зйомки. Використання енергоефективних світлодіодів збільшує термін служби лампи та знижує витрати на заміну лампочок. Порівняно з тими ж кільцевими лампами, яскравість світіння та компактність у цієї моделі виграють. Прямокутна лампа розміром з планшет легко поміститися і в рюкзак оператора, і в невелику сумочку блогера або візажиста. Характеристики: Найменування: RGBW-LED Модель: PM-26 Колірна температура: 3000K-6500K; Питання: від USB, 5V; Довжина кабелю: 185 см Індекс перенесення кольорів: Ra95+ Розміри лампи: 22,8 х 15,8 х 4 см Різьблення лампи та штатива: 1/4 Наявність пульта: Комплектація: Прямокутна RGBW-LED PM-26 лампа для фото та відео зйомки із 3D головкою для лампи Пульт управління для лампи Пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Light |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Головка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стійки | 200 см |
| Діаметр | 26 мм |
| Діапазон регулювання яскравості | От 0% до 100% |
| Діапазон колірної температури | 3000K-6500K |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | Ra 95+ |
| Напруга | 5 В |
| Спеціальні | Бездротовий пульт ДК, Керування потужністю, Поворотна рама, Керування температурою світіння |
| Розміри панелі | 22.8 х 15.8 х 4 см |
| Режими світіння | RGB |
| Тип підсвітки | Діодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 456,65 ₴









