вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Світлодіодна панель Camera light RL-900 лампа для відео та фото 3000k-6500k з пультом ДУ
- В наявності
- Код: 1389
1 213,65 ₴
899 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Світлодіодна панель Camera light RL-900 лампа для відео та фото 3000k-6500k з пультом дистанційного керування Прямокутна світлодіодна лампа RL-900 – це професійне світлодіодне освітлення для фото та відео зйомки, предметної зйомки, додаткового освітлення. Дана лампа має 3 режими освітлення. Перевага цієї лампи - високий індекс кольору (більше 95 Ra!), що допоможе у кропіткій роботі з кольором та деталями, а також компактний розмір. Універсальна прямокутна лампа стане чудовим інструментом у вмілих руках. У комплекті з лампою тримач із 3D головкою, що дозволить повертати її під будь-яким углом вперед та назад. Наявність пульта дистанційного керування дозволить на відстані регулювати яскравість світла, температуру свічення. Порівняно з тими ж кільцевими лампами, яскравість світіння та компактність у цієї моделі виграють. Прямокутна лампа розміром з планшет легко поміститися і в рюкзак оператора, і в невелику сумочку блогера або візажиста. Характеристики: Найменування: LED; Модель: RL-900; Живлення: від мережі (вилка в комплекті); Вхід: 100V-240V, 50-60Hz; Довжина кабелю: 190 см; Індекс перенесення кольорів: Ra95+; Температура кольорів: 3000-6500 K; Кількість діодів: 336 шт; Потужність: 85 Вт: Розмір лампи: 23х16 см; Різьблення лампи: 1/4; Наявність пульта Є. Комплектація: Прямокутна LED лампа RL-900 із кабелем від мережі. Тримач із 3D головкою для лампи. Пульт керування для лампи. Пакування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 85 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Управління температурою свічення, Бездротовий пульт ДУ, Управління потужністю, Поворотна рама |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон регулювання яскравості | От 0% до 100% |
| Діапазон колірної температури | 3000K-6500K |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | Ra 95+ |
| Кількість світлодіодів | 336 шт. |
| Розміри панелі | 23 х 16 х 5 см |
| Режими світіння | холодний білий, теплий жовтий, змішаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴






