вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Кругла світлодіодна панель Camera light PF-33 для фото та відеознімання 3200-5700K
- Немає в наявності
- Код: 1379
1 456,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Кругла світлодіодна лампа Camera light PF-33 для фото та відеознімання 3200-5700K
Кругла світлодіодна LED лампа PF-33 - це доступне професійне освітлення для фото і відео зйомки, предметної зйомки, додаткового освітлення. Лампа має 3 режими свічення – теплий, холодний та нейтральний білий.
Перевага цієї лампи - високий індекс кольору (більше 95 Ra), що допоможе у кропіткій роботі з кольором та деталями, а також компактний розмір.
Універсальна кругла лампа стане чудовим інструментом в умілих руках. У комплекті з лампою тримач із 3D головкою, що дозволить повертати її під будь-яким кутом вперед та назад. Наявність провідного пульта дозволить регулювати яскравість світла, температуру свічення та перемикати режими свічення.
Це сучасна лампа із регулюванням теплоти світла. Завдяки їй ви отримаєте професійне світло, яке не мерехтить і розподіляється рівномірно і без тіні. Працює у режимах від 3200К до 5700К.
Кругла LED лампа легка у використанні. Вона без проблем розміщується на штативі. Вмикається лампа безпосередньо до мережі.
Переваги:
Компактний, портативний та легкий корпус, зручний для перенесення;
Застосування у мобільній фото- та відео-зйомці, детальній зйомці та як додаткове освітлення;
Плавне регулювання яскравості та колірної температури за допомогою дистанційного пульта;
Можливість вибору із трьох температурних режимів кольору: теплий, холодний та нейтральний;
Стандартне різьбове кріплення для штатива, що дозволяє встановлення по вертикалі та горизонталі;
Характеристики:
Модель: PF-33;
Колірна температура: 3200-5700 K;
Режими світіння: теплий/холодний/нейтральний
Освітлення: Ra95+;
Діагональ: 33 см;
Харчування: 220 V;
Довжина кабелю: 140 см;
Пульт дистанційного керування
Розмір: 33х 33х 4 см
Комплектація:
Прямокутна LED PL-33 (з пультом)
Тримач із 3D головкою для лампи
Паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Особливості | Поворотна рама, Управління потужністю, Бездротовий пульт ДУ, Управління температурою свічення |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 33 мм |
| Діапазон регулювання яскравості | От 0% до 100% |
| Діапазон колірної температури | Від 3200 К до 5700К |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | Ra 95+ |
| Розміри панелі | 33.х 33 х 4 см |
| Режими світіння | холодний білий, теплий жовтий, змішаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 456,65 ₴








