
Сумка замшева клатч на плечі стиль Майкл Корс чорна міні сумочка натуральна замша (YP)
- Немає в наявності
- Код: 1437(YP)
1 486,35 ₴
Женская замшевая сумка клатч на плечо стиль Майкл Корс черная мини сумочка натуральная замша(YP)
- Матеріал: натуральна замша (на передній стороні) + високоякісна еко-шкіра (добре тримає форму);< /span>
- Закривається на 2 блискавки;
- Всередині 1 основне відділення розділене на 2 відділи центральною перегородкою на блискавці;
- Фурнітура: метал;
- Плечовий ремінь: еко шкіра на карабінах;
- Довжина: 22 см;< /span>
- Висота: 17 см;
- Ширина на основі: 8,5 см;
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin щодня, крім неділі Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші
< p>клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється на нашому складі на відсутність шлюбу.Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата платіж (Оплата при отриманні)
Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 1 486,35 ₴






