вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%45 днів
Замшева сумка на плечі стиль Луї Вітон чорна сумочка з тисненням з натуральної замші (YP)
- В наявності
- Код: 1424(YP)
1 769,85 ₴
1 311 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Замшевая женская сумка на плечо стиль Луи Витон черная сумочка с тиснением из натуральной замши(YP)
Замшева сумка жіноча на плече стиль Луї Вітон, чорна сумочка з тисненням з натуральної замші
Характеристики:
Матеріал: натуральна замша + якісна та щільна турецька екошкіра, без стороннього запаху;
Довжина: 27 см;
Ширина на основі: 11 см;
Висота: 23 см;
У комплекті йде 2 плечових ременя на карабінах (можна зняти за потреби) як на фото;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Післяплати (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Замшева сумка на плече стиль Луї Вітон, чорна сумочка з тисненням із натуральної замші |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 311 ₴








