вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%24 дні
Чоловіча сумка бананка поясна в клітинку сумка-бананка на грудях (YP)
- В наявності
- Код: 1256(YP)
1 132,65 ₴
839 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мужская сумка бананка поясная в клетку сумка-бананка на грудь(YP)
Чоловіча сумка бананка поясна в клітку, сумка-бананка на груди
Характеристики
Матеріал : якісна Екошкіра + канва;
Довжина: 35 см;
< h3 class="ck-header">Висота: 11 см;Ширина з верхньої основи: 7 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Податковий платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір чоловічих та жіночих сумок та аксесуарів, переходьте на наш сайт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 350 мм |
| Жорсткість | М' яка |
| Матеріал | Канва |
| Плечовий ремінь | Да |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Ні. |
| Стиль | Молоденький |
| Тип застежки | Молния |
| Тип призначення | Чоловіча сумка-бананка поясна в стилі ЛуїВітон у карту, сумка-бананка на груди Louis Vuitton |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Нетипова |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839 ₴






