вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Підлоговий штатив із панорамною головкою Yunteng VCT-668
- В наявності
- Код: VCT-888
2 266,65 ₴
1 679 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Переваги:
Надійна алюмінієва конструкція
Швидкознімна платформа
Панорамна головка з плавним ходом
Оригінальна продукція Yunteng
Yunteng VCT-668
Надійний алюмінієвий штатив сумісний із будь-якими аксесуарами, обладнаними кріпленням 1/4 дюйма, наприклад з DSLR камерою, тримачем для телефона, екшн-камерою, освітлювальною технікою.
Регулювання
Штатив обладнаний регулюванням висоти в межах 45-146 см, завдяки окремій зміні довжини кожної ніжки та центральної частини. Швидкі фіксатори виготовлені з ударостійкого пластику, що дає змогу їм надійно утримувати задану довжину. Зміна висоти центральної частини відбувається зручним регулятором за типом домкрат. Для надання максимальної стійкості на аксесуарі встановлені ніжки зі шарнірним з'єднанням.
Головка
Панорамна штативна головка з майданчиком для швидкого монтажу має плавний і м'який хід у всіх регульованих напрямках, а саме на 155 градусів уперед, на 360 навколо своєї осі та на 90 вбок для вертикального знімання.
Комплектація
До комплекту постачання входить штатив із панорамною головкою і сумка-чохол для транспортування аксесуара.
Технічні характеристики
Висота
максимальна
мінімальна
146 см
45 см
Кількість секцій
4+1
Регулювання нахилу
вперед-назад
вбок
поворот
155°
90°
360°
Максимальне навантаження
3кг
Вага
1.25 кг
Матеріал
алюміній
Колір
чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yunteng |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.44 кг |
| Довжина у складеному стані | 490 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1540 мм |
| Максимальне навантаження | 4 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 679 ₴





