вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Бінокль-телескоп Apexel 10-30x50 Біноклі Apexel 10-30X50 зі збільшенням 10-30x і об'єктивами діаметром 56 мм і збільшеною шириною огляду роблять їх ідеальними для сканування широко відкритих територій. Це точно один із найкращих біноклів для спостереження на відстані. Їх не становитиме труднощів утримувати та зберігати зображення стабільним, але за бажання їх легко встановити на штатив. Найкращий розмір окуляра: великий діаметр окуляра 22 мм, велике поле зору. Об'єктив 22 мм збирає більше світла, ніж бінокль з окуляром меншого розміру, забезпечуючи чіткіше та яскраве поле зору. Крім силіконового покриття та посиленого загартованого матеріалу, лінзі такого розміру також легше захистити та з меншою ймовірністю пошкодити, ніж біноклі з окуляром більшого розміру. Об'єктив FMC 50 мм, призма BAK7, нічне бачення: бінокль нічного бачення для слабкої освітленості із призмою BAK7, об'єктивом 55 мм та скляною лінзою з повним багатошаровим покриттям FMC. Об'єктив має гарний контроль відблисків та двоїння зображення. Навіть у разі контрового або яскравого тла легко побачити об'єкти в тіні. Зображення у яскравіших кольорах, без темних країв. Його можна використовувати вночі, але не у повній темряві. Оптика преміумкласу: легко фокусований потужний бінокль із 10-30-кратним збільшенням, інтерфейсом штатива із захистом від струсів, забезпечує високу роздільну здатність 235 футів/1000 ярдів та широке поле зору. Коригувальне оптичне покриття підвищує точність кольору та мінімізує спотворення. Діоптрійна система для корекції бінокулярного зорового дисбалансу. Гладка та велика центральна ручка фокусування спрощує керування та полегшує фокусування. Протиковзний, водонепроникний, ударостійкий, пілонепроникний, захищений від туману: ергономічна металева конструкція вагою 1,76 фунта (800 г) стабільніша. Нековзна конструкція з відбитками пальців та безсмачним гумовим покриттям забезпечує захист, а також безпечну та зручну поверхню захоплення. Ущільнювальне кільце з антизапотівальним покриттям запобігає попаданню вологи, пилу та мусора в телескоп. Водонепроникний, але не для тривалого використання під сильним дощем або під час намокання у воді. Широкий спектр застосування: бінокль нічного бачення для дорослих та денної бінокль для спостереження за птицями, полюванням, наглядом за тваринами, парусним спортом, туризмом, спортивними іграми, концертами, оперою, наглядом за зірками, оглядом пам'яток та астрономічними спостереженнями. Він також чудово підходить для активного відпочинку, як-от скелелазіння, піші прогулянки, подорожі, кемпінг, дика природа та спостереження за краєвидами. Специфікація: Пакування: 1 х сумка для перенесення; 1 х пакувальна коробка; 1 х інструкція; 1 х бінокль; 1 х очищення тканинна; 1 х плечовий ремень; 1 х кришка окуляра; 1 х кришка об'єктива.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apexel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.79 кг |
| Водостійкість | Так |
| Висота | 62 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 184 мм |
| Максимальна кратність | 30 х |
| Мінімальна кратність | 10 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Змінна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 184 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 238,65 ₴





