вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Мідна вовчка Мрія 500 мл. ZH джезва Патина Ручка латунь(YP)
- В наявності
- Код: 13777/L(YP)
3 497,85 ₴
2 591 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мідна турка (Джезва) 500 мл. Патіна ZH "Мрія"
Високоякісна цільнотягнута джезва від українського виробника ZH. Вся продукція цього виробника відрізняється відмінною якістю матеріалів, що використовуються.
Всі турки (джезви) – цільнотягнуті (товщина мідних стін 1,5мм). Продукція даної компанії стрімко набирає популярності, адже турки ZH – вдале поєднання дизайну, якості виготовлення та ціни. Загалом за рік існування компанія зайняла лідируючі позиції серед виробників кавових аксесуарів. У ручках з покриттям патина іноді присутні плями та вкраплення.
Характеристики мідної турки (джезви)
Об'єм – 500 мл.
Матеріал: мідь (товщина – 1.5 мм)
Зовнішнє покриття.
Внутрішнє покриття: харчове олово (товщина покриття – 9-12 мікрон)
Тип: цільнотягнута.
Висота: 118 мм.
Діаметр шийки: 73 мм.
Діаметр дна: 70 мм.
Вага: 440 г.
Ручка: Латунь
Тип плити: електрична, склокерамічна, газова.
Поради щодо використання турки ZH
не заливайте суху джезву окропом.
не залишайте на вогні джезву без води.
не мийте в посудомийній машині.
Для чищення зовнішньої поверхні використовуйте поліроль.
Для миття джезви використовуйте рідкий миючий засіб та не використовуйте металеві щітки.
Основні критерії вибору правильної мідної турки
Форма
Турка (джезва) повинна мати ідеальну конічну форму. Завдяки цьому частіше набагато швидше осідає. Порівняно з вертикальними стінками, цей процес прискорюється в 4 рази. Таким чином, у вашій чашці виявляється виключно міцний напій без домішки гущі.
Матеріал
Найкращим матеріалом для турків (джезви) є мідь. Цей метал забезпечує рівномірне нагрівання всієї поверхні та утримання тепла. Щоб виключити єдиний недолік міді - схильність до окислення, внутрішній бік конструкції покривають тонким шаром олова.
Дрібниці
Турка купується на досить довгий період, тому не варто економити, адже цим аксесуаром ви користуватиметеся практично щодня. Не купуйте турки з тонкими та прямими стінами. Турка повинна мати довгу зручну ручку (дерево чи метал). Ну і звичайно ж турка повинна Вам подобається візуально, це не обов'язкова вимога, але теж важлива ;)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Мідь |
| Об`єм | 500 мл |
| Внутрішнє покриття | харчове олово |
| Знімна ручка | Ні |
| Матеріал ручки | дерево |
| Діаметр дна | 70 мм |
| Висота | 118 мм |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Зливний носик | Так |
| Тип плити | Газова, Склокерамічна, Електрична |
| Виробник | ZH |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 591 ₴



