вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Мідна дзига Роксолана 290 мл. ZH Патина для індукційної плити (YP)
- В наявності
- Код: 30069(YP)
3 659,85 ₴
2 711 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мідна вовчка Роксолана 290 мл ZH Патина для індукційної плити
Високоякісна джезва від українського виробника ZH. Вся продукція цього виробника відрізняється відмінною якістю матеріалів, що використовуються.
Завдяки особливій технології дана джезва підходить для використання на індукційних плитах, в нижню частину джезви вбудована спеціальна пластина з харчового феросплаву, що дозволяє індукційним плитам бачити джезву.
Характеристики мідної турки Мідна турка Роксолана 290 мл.
Об'єм робітник – 290 мл.
Повний об'єм – 365 мл.
Матеріал: мідь (товщина – 1.5 мм)
Матеріал дна харчовий феросплав.
Внутрішнє покриття: харчове олово (товщина покриття – 9-12 мікрон)
Зовнішнє покриття Патіна
Висота: 100 мм.
Діаметр шийки: 55 мм.
Діаметр дна: 95 мм.
Вага: 400 грам +- 15 г.
Ручка: Латунь.
Тип плити: склокерамічна, електрична, газова, індукційна
Поради щодо використання турки ZH
не заливайте суху джезву окропом.
не залишайте на вогні джезву без води.
не мийте в посудомийній машині.
Для чищення зовнішньої поверхні використовуйте поліроль.
Для миття джезви використовуйте рідкий миючий засіб та не використовуйте металеві щітки.
Основні критерії вибору правильної мідної турки
Форма
Турка (джезва) повинна мати ідеальну конічну форму. Завдяки цьому частіше набагато швидше осідає.
Матеріал
Кращим матеріалом для турків (джезви) є мідь. Цей метал забезпечує рівномірне нагрівання всієї поверхні і утримання тепла.
Дрібниці
Турка купується на досить довгий період, тому не варто економити, адже цим аксесуаром ви користуватиметеся практично кожен день. Не купуйте турки з тонкими і прямими стінами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Мідь |
| Об`єм | 320 мл |
| Внутрішнє покриття | харчове олово |
| Знімна ручка | Ні |
| Матеріал ручки | мідь |
| Діаметр дна | 105 мм |
| Висота | 110 мм |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Зливний носик | Так |
| Тип плити | Електрична, Індукційна, Газова, Склокерамічна |
| Виробник | ZH |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 711 ₴







