вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Великий чоловічий рюкзак екошкіра (YP)
- В наявності
- Код: 545(YP)
1 769,85 ₴
1 311 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Большой мужской рюкзак экокожа(YP)
Великий чоловічий рюкзак екошкіри
Характеристики:
- < li>
-
Висота: 37,5 см;
-
Ширина: 29 см;
-
Глибина : 10 см;
Позиції:
-
Широкі та щільні плечові лямки;
-
-
< span style="font-size:14px;">Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє даний матеріал від дешевого шкірозамінника);
-
Тактильно і візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
-
М'який та еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, в більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали ( докладніше уточнюйте у менеджера під час оформлення замовлення)
Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.< /h3>
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою платежем (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 37.5 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 800 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
| Ширина | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 311 ₴







