вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Чоловіча шкіряна сумка для документів планшета ноутбука натуральна шкіра портфель (YP)
- Немає в наявності
- Код: 1331(YP)
3 684,15 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Мужская кожаная сумка для документов планшета ноутбука натуральная кожа портфель(YP)
Чоловіча шкіряна сумка для документів планшета ноутбука натуральна шкіра, портфель
Характеристики:< /h3> -
Матеріал: Натуральна шкіра (Волова шкіра);
-
Плечовий ремінь у комплекті;;
-
Якісна металева фурнітура;
-
Висота: 29 см;
-
Довжина: 38 см;
-
Глибина: 7 см;
Позиції:< /span>
-
Морозостійкість (не лопається) і не тріскається на морозі);
-
Волова шкіра - пластична, пружна, міцна шкіра;
-
М'який та еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Матеріал: Натуральна шкіра (Волова шкіра);
Плечовий ремінь у комплекті;;
Якісна металева фурнітура;
Висота: 29 см;
Довжина: 38 см;
Глибина: 7 см;
Позиції:< /span>
-
Морозостійкість (не лопається) і не тріскається на морозі);
-
Волова шкіра - пластична, пружна, міцна шкіра;
-
М'який та еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Відправка в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
-horizontal__text">
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.< /h3>
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Висота | 290 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за способом збирання | Флотар |
| Довжина | 380 мм |
| Довжина ручки | 180 |
| Жорсткість | М' яка |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 684,15 ₴









