вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Професійна кавомолка Mahlkoenig
Кавомолка Mahlkonig Guatemala (Гватемала) відрізняється високою продуктивністю завдяки більшому діаметру (71 мм) плоских сталевих жорен: за хвилину ця кавомолка здатна змолоти від 800 до 900 грамів зернової кави. Апарат дуже простий у використанні та обслуговуванні.
Надсилання товару протягом 2-3 днів!
Маса нетто(г): 28 кг
Потужність (Вт): 1100 Вт
Місткість контейнера для зерен (г): 500 гр
Напруга електромережі: 220 вольт
Виробник Mahlkonig GmbH & Co. KG (Німеччина)
Налаштування ступеня помелу: Плавна,
Мікрометрична Форма жорнів Плоска
Матеріал жорен: Сталь
Діаметр жорен, мм: 71
Частота оборотів об/хв 2900
Продуктивність, 800-900 грамів за хвилину
Стандартне оздоблення – матовий чорний.
Розміри 22 см(Ш) x 33 см(Г) x 62 см(В)
Особливості:
Просте калібрування помелу
Висока продуктивність
Пристрій для вибивання диспенсера меленої кави
Захист від перевантаження
Шейкер та фіксатор для пакету
Магніт у бункері зерна.
Захист пальців оператора
Утримувач пакету
Найкращі традиції дизайну Mahlkönig
Зроблено у Німеччині
Mahlkönig – найкращий вибір бариста з усього світу. Кавомолки Mahlkönig вважаються гарантом найвищої якості кави вже з 1924 року. Їхні кавомолки забезпечують рівномірну екстракцію всього дорогоцінного кавового аромату завдяки видатним характеристикам помелу. В результаті виходять унікальні смакові відчуття, що подаються з кожною чашкою.
Mahlkönig є давнім шановним членом спільноти і активно просуває дух спільноти своєю участю, особливо на заходах, що відбуваються на всіх континентах світу. "Нашою мотивацією і натхненням є наш тісний контакт з міжнародною кавовою індустрією, з якою ми відчуваємо щирий зв'язок через нашу спільну пристрасть до кращої кави."
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahlkonig |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Матеріал | Сталь |
| Тип приводу | Електропривод |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний/Сірий |
| Матеріал жорен | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191 252 ₴






